Kansere Karşı Karabiber, Zeytinyağı ve Zerdeçal Karışımı

HEPSİ MÜKEMMEL ÖZELLİKTELER, BİRBİRLERİNİ ETKİLEYİP FAYDALARINI ARTIRIYORLAR. KANSERE KARŞI MUCİZE ÜÇLÜ “ZERDEÇAL + ZEYTİNYAĞI + KARABİBER”

Zerdeçal Kansere Karşı! Kansere karşı mucizevi kür

Zerdeçal:  Etkileri gerçekten inanılmaz! İltihap söktürücü ve antioksidan olmasıyla bilinen bu güçlü baharat, aslında dünyanın bir numaralı eczanesel olmayan fakat iltihap söktürücü bileşenlerindendir.

Kanser hücreleri hakkında yapılmış birçok çalışmada kurkiminin kemopreventif(koruyucu) etkisi olduğu görülmüştür. Sonuçlara göre zerdeçal kanser hücrelerini yenip büyümelerini engelleyebiliyor. En çok göğüs, bağırsak, mide ve deri kanserlerinde etkilidir. Ayrıca kolon, prostat, yumurtalık ve beyin kanserinde de koruyucu etkileri vardır.


-------- Sponsorlu --------

Karabiber: Karabiber piperinle doludur! Piperin- karabiberin içindeki en etkili bileşen- kurkimin emilimini, farelerde ve insanlarda yan etki olmaksızın arttırıyor. Zerdeçalın etkisini %2000 kadar arttırdığı söyleniyor! Zeytinyağı: Dünyadaki birçok uzman zeytinyağının zerdeçalın destekçisi olduğunu, çünkü zerdaçalın da yağda çözünen bir bileşen olduğunu söylüyor! Ve evet, zerdeçalı, köriyle, sebze baharatlarından tutun da ılık sütünüzle ve çayınızla kullanabilirsiniz.

Zerdeçal, Karabiber Zeytnyağı Kürü Nasıl Hazırlanır?

Şu malzemelere ihtiyacınız olacak:

* ¼ çay kaşığı zerdeçal

* ½ çay kaşığı zeytinyağı

* 1 tutam taze toplanmış biber

Tarif:Yapacağınız tek şey, birbirlerine yedirene kadar malzemeleri küçük bir kapta karıştırmak. Sonrasında, bu karışımı çorbanıza, salatanıza ya da suyunuza karıştırıp hemen içmelisiniz. Ne zaman mı? Her gün yemek öncesi bir kez tüketin. Ve bana güvenin, sonuçlara inanamayacaksınız. Umarım bu makaleyi faydalı bulmuşsunuzdur, paylaş butonuna basmayı unutmayın! Teşekkürler ve hoşçakalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir