Kanser Hücrelerini Yok Edici Limon Otu Özü

Turunçgillerden biri olan limon otu özü, özellikle Tayland yemeklerinde kullanılmasıyla bilinse de aynı zamanda temizlik malzemelerinin bir kısmında da bulunur. Fakat yeni araştırmaların sonucunda bu turunçgil türü kanser hücrelerini de öldürüyor.

Kanser dışında; mantar, bakteri, parazit ve virüslere karşı da direnç gösteren limon otu özü, ilaç sektöründe bulunan kimyasalların yerini alabilir!


-------- Sponsorlu --------

Limon otunu ister çay formunda ister yağ formunda bulup kullanabilirsiniz. Tadının limon kadar ekşi olmadığı bilinse de içerisine bal ekleyerek tatlandırıp tüketebilirsiniz. Sindirim sisteminize de yardımcı olmasının yanı sıra hastalıklarla da ciddi ölçüde savaşır. Yağını bulmak için aktarlara ya da eczanelere başvurabilirsiniz.

Uykunuzun düzene girmesi ve stres seviyenizi azaltmak için de uyumadan hemen önce bir bardak limon otu özü çayı içebilirsiniz.

Yumurtalık, karaciğer, kemik, rahim, göğüs, prostat ve cilt kanserlerine önemli ölçüde etkisi olduğu bilinmektedir.

Doktorunuzun sizin için önerdiği tedavi yönteminin yanında bu tür bitkisel ilaçlarla bünyenizi ve sağlığınızı desteklemeniz mümkün. Böylece sağlığınıza da daha erken kavuşabilirsiniz!

Limon otu özüyle ilgili daha öncesinde bir bilginiz var mıydı? Kullandığınız ya da faydasını gördüğünüz olduğu mu? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir