Detoks İçeceği ile Zayıflama

Salatalık, Limon ve Taze nane yaprağı ile kolaylıkla hazırlanan detoks içeceği hem zayıflatıyor hem de ödem atıyor…

Bilgi Doktoru – Evinizde birkaç malzeme ile zayıflamanızı ve ödem atmanızı sağlayacak bir detoks karışımı hazırlamaya ne dersiniz?.

Vereceğimiz bu detoks içeceği ertesi gün için geceden hazırlanmalıdır. Bu şekilde yaptığınızda besinler suya çok daha etkili işleyecektir ve yararları artacaktır. Ödem atma özelliği de bulunan bu içeceği gün boyu içebilirsiniz.

Malzeme Listemiz;

1 litre su
1 adet dilimlenmiş limon
10 adet taze nane yaprağı
1 adet dilimlenmiş salatalık


-------- Sponsorlu --------

Nasıl Yapılır;

1 litre suyu kapaklı bir sürahiye doldurun, dilimlenmiş limonu, salatalıkları ve nane yapraklarını ilave edin. Daha sonra kapağını sıkıca kapatın. İsterseniz buzdolabında isterseniz oda sıcaklığında bekletin. Gün boyunca istediğiniz vakitte tüketin. Ödem atıcı ve zayıflatan detoks içeceğini gün içerisinde ne zaman isterseniz tüketebilirsiniz. Bu içeceği geceden hazırlamanız gerekir. Çünkü bitkilerin özleri tam manasıyla çayın içerisine geçiyor ve ödem atmak için daha fazla yarar sağlıyor.

1 litre suyu sürahi ya da şişeye alın. Salatalık ve limonu dilediğiniz gibi dilimleyip suya ilave edin. Geceden sabaha kadar suyu dilerseniz buzdolabında dilerseniz dışarıda bekletin. Elde ettiğiniz ödem söktürücü – zayıflatıcı bitki çayını gün boyunca bardak bardak içerek tüketin.

Her diyet tavsiyesinde olduğu gibi burada da bir hekime yada beslenme uzmanına danışarak yapmanızı öneririz.

4 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir