5 Günde Göbek Yağlarını Eritin

Yağlarınızı eritebilmek için sizlerle hem güvenilir hem de tam amacınıza uygun bir içecek tarifi paylaşacağız!

Gerekli Malzemeler

4 tane çubuk tarçın
2 adet limon
4 tane zencefil kökü

1 demet maydanoz
10 nane yaprağı
1 L su
Tarçın

Tarçının vücut hızını arttırdığı ve hastalıklarla savaşmanızı kolaylaştırdığını biliyorsunuzdur. Zencefil de tıpkı tarçın gibi vücut ısınızın yükselmesini sağlar ve kan dolaşım hızınızı arttırır. Sonuç olarak metabolizma hızınız artar ve yağ yakarsınız.

Nane de kilo verme yolunuzda oldukça gizli bir silahtır. Kasları rahatlatarak hazımsızlığı giderir ve sindirimi kolaylaştırır.

Limon suyu ise toksinlerinizden kurtulmanız için önemli bir yardımcıdır ve yağ yakım hızınızı arttırır. Ayrıca C vitamini içerdiğinden hastalıklarla savaşmanıza da yardımcı olur.


-------- Sponsorlu --------

Hazırlanışı

Bir litre su içerisinde çubuk tarçınları bir kasede karıştırın ve ardından kaynatın. Suyun rengi kırmızıya dönmeye başladığı anda ocağı kapatın.

Zencefilleri ve limonu soyup küçük küçük doğrayın. Daha sonra blenderdan limon, zencefil, maydanoz ve naneyi karıştırın. Hafif sıvı bir karışım elde edene kadar karıştırmaya devam edin.

Bu sürecin sonunda su kaynayacak ve tarçın çubuk da rengini suya vermiş olacak. Kaynattığınız suyu blenderdaki karışımla 5 dakika boyunca karıştırın.

Günde bir bardak tüketin. İçerisine isterseniz bir çay kaşığı bal ekleyebilirsiniz.

Gereğinden fazla içmemelisiniz. Bunun yanında bol su tüketmeyi de unutmayın. Sabah uyandığınız ve gece uyumadan önceki zamanlar en ideal tüketim zamanlarıdır.

Sizin kilo verme yöntemleriniz neler? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir