Unutkanlık için Havuç Suyu Kürü

Unutkanlığa karşı taze sıkılmış havuç suyu kürü birebirdir.

Bilgi Doktoru – Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hocamız; unutkanlık sorunu olanlara ve stres altında çalışan, yorulan kişilere özel zahide ile yetiş hayata tv programında verdiği havuç kürü ve kuru karanfilli şekersiz çay tariflerini siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz.

1 çay bardağı dolusu havuç suyu kürünü akşam yatmadan önce içmeniz gerekir. Sizin midenizi hem gastrite hemde ülsere karşı koruyacaktır. Ancak eğer ki şeker hastasıysanız bunu kullanamazsınız.

Kullanacağınız havuçların körpe, gevrek ve kolay bükülmeyen havuçlardan olmaması gerekiyor. Kütür kütür taze ve organik havuç olması gerekiyor.

Bu kürü uyguladıktan üçüncü günden itibaren hemen etkisini gösterir.

Unutkanlık İçin Havuç Kürü Tarifi

Ancak unutkanlık şikayetiniz veya çocuklarınızı sınavlara hazırlanma dönemi varsa; 1 çay bardağı dolusu akşam yatmadan havuç kürü uygulayın. Bu sizi unutkanlığa, alzheimera ve erken bunamaya karşı koruyacaktır.


-------- Sponsorlu --------

Bu kürü yılda bir veya iki defa orta yaşı geçmiş insanlara özellikle öneriyorum.

Strese ve Zihin Yorgunluğuna Kuru Karanfilli Şekersiz Çay

Ayrıca Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu birde bazı stres altında çalışan müdürler, yöneticiler veya program sunucuları gibi genel olarak zihin yorgunluğu çekiyorum diyenler için bir kür önerisi daha yaptı. Bunun için tek yapmanız gereken öğleden sonra 1 bardak şekersiz çayın içerisine 10 – 12 adet kuru karanfil atacaksınız ve bunu karıştırarak yudum yudum içeceksiniz. Ancak mutlaka şekersiz olmalı. Bu kür zihin yorgunluğu için öğleden sonraları içilir ve çok etkili sonuçlar elde edilir.

Bu çayı içtikten sonra saatinize bakın 15 – 20 dakika sonra saç diplerinizin dahi karıncalandığını, omuzlarınızın dikleştiğini, hem yorgunluğunuzun gittiğini hem de zihninizin açıldığını hayretle göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir