Ultherapy Yöntemi 10 Yaş Gençleşme

Daha genç, dinamik ve güzel bir görünüşe sahip olmaları ve yaşlanmanın olumsuzlukları ile yaşlanma sürecini mümkün olabildiğince uzatmaları ve hatta yaşlanma sürecini tersine doğru çevirmeleri günümüz modern tıp ve estetik teknolojisi sayesinde artık bir hayal olmanın çok ötesinde pek çok farklı seçenekle bizlerin hizmetine sunulmaktadır.

erkek-agda-cilt-kanseri-zararlari-bakim

Fokuslu Ultrason Yani Ultherapy (Ulterapi) ile Güzelleşmekangelina-jolie-sarimsak-cayi-diyeti

Günümüz modern tekniklerinden birisi de fokuslu ultrason yani ulterapi tekniği ile cilt gençleştirme ve ameliyatsız yüz germe yçntemidir.

Fokuslu ultrason tekniği ile kişi bu uygulamaya oldukça kısa bir süre ayırarak ağrısız, acısız ve işlemin ardından herhangi bir nekahat (iyileşme) dönemi geçirmeden gerginliği ve elastikiyeti arttırılmış bir cilde sahip olabilmektedir.


-------- Sponsorlu --------

Ultherapy Nasıl Yapılır

Günümüzde en önde gelen ve etkili ultherapy (ulterapi) sistemlerinden birisi olan fokuslu ultrason yöntemi ile kişinin yaşı uygulama ardından adeta geriye doğru ilerlemektedr. Ultherapy yöntemiyle cilt gençleştirme ve ameliyatsız yüz germe teknolojisi ile hastaya uygulanan işlemde kişinin cildinin tabakalarındaki taşıyıcı doku olarak isimlendirilen dokular üstüne özel ses dalgaları aracılığı ile odaklanılır ve bu dokular uyarılır. Uyarılan bu dokular da kişinin vücudundaki kolajen üretiminin çoğalmasıne sebep olur. Vücutta ve ciltte kollajen üretiminin tetiklenerek artması ise kişinin cildinde gözle görülür bir derece sıkılaşma, gerginleşme, elastikiyet kazanma ve toparlanma olarak kendini göstermektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe ve Cilt Gençleştirme

Ultherapy ile ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme işleminde özel ses dalgaları kullanılır, bu ses dalgaları kişinin cildine ve cildin tabakalarına odaklanma sistemi ile lokal şekilde etki eder ve yukarıda da açıkladığımız gibi ciltteki kollajen üretimi tetiklenmiş olur ve bu sayede cilt üzerinde oldukça başarılı bir lifting etkisi elde edilmiş oluruz.

1 YORUM

  1. Pingback: Beyaz Çayın Kilosu Ne Kadar » Bilgi Doktoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir