Sassy Suyu Nasıl Yapılır

Sassy suyu içerek İncelme

“Düz Bir Karın ve İnce Bir Bel” kitabının yazarı Diyetisyen Cynthia Sass’in buluşu olan bu mükemmel karışımla incecik bir bele sahip olmak artık hayal değil!

Elbette her bayan dümdüz bir karın ve incecik bir bele sahip olmayı arzu eder. Doğru beslenme ve düzenlispor yaparak bu istediğiniz mümkün.

Doğru beslenmenin ve sağlam bir diyetin en önemli unsuru bol bol su içmektir. Eğer su içmeyi sevmiyosanız veya su içerken çeşitli nedenlerden dolayı zorlanıyorsanız Amerika’da son dönenim moda diyeti olan “Sassy suyu” nu denemelisiniz.

Nane, limon, salatalık ve zencefille tatlandırılan Sassy suyu ile hem günlük su tüketiminizi çoğaltabilir hem de daha çabuk ve sağlıklı bir biçimde zayıflayabilirsiniz.
Üstelik bu suyun yapılışı da son derece basit.

Sassy suyu Yapılışı

Malzemeleri;

1 adet orta boy salatalık
2 litre su
1 çay kaşığı rendelenmiş taze zencefil
1 adet limon
12 taze nane yaprağı


-------- Sponsorlu --------

Nasıl Hazırlanır

Limon ile salatalıkları ince biçimde dilimleyerek bütün malzemeleri suyun içerisine ekleyerek, 1 gece boyunca buzdolabında bekletiniz. Ertesi gün bütün su gereksinimimizi bu su ile karşılayacağız.

Sassy suyunun yararları nelerdir

Zencefil ile limon antioksidan etkiye sahiptir. Zararlı toksinleri dışarı atmamıza yardım eder.
Nane, sindirim sistemimize iyi geliyor. Gaz söktürücüdür ve vücuda rahatlık kazandırır.
Salatalık içerdiği çoğu vitamin ve açlık dürtüsünü gidermesi sebebiyle her diyetin vazgeçilmezidir. Yorgunluk duygusunu da ortadan kaldırır.

Özetle bu suyun içerisindeki bütün malzemeler sizi düşlediğiniz vücuda ulaştırmak adına son derece yararlıdır.

Sassy Diyeti Hakkında Bilgi

Yüksek kaliteli ve yararlı yağlar ile beslenme temeline dayanan sassy diyeti, yemek öğünlerini 4 saatte bir tüketmenizi öneriyor. Diyetin amacı vücuttaki şişkinliği ve suyu atmaktır. Tabiki diyet programı ile beraber sporu da eksik etmemeniz gerekmektedir.

5 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir