Hurmayı Geceden 1 Bardak Suya Koyup Bekletin. Sabah Uyanınca

Hurma Suyunun Faydaları

Ödem, vücutta sıvı birikmesine denir. Çok karşılaşılan ancak gerektiği kadar ciddiye alınmayan bir sorundur. Ödem bir diğer ifadeyle; hücre içi sıvının hücre dışına çıkması ile doku aralarında ve cilt altında birikmesi olarak da tanımlanabilir.

Böbrek ve karaciğer rahatsızlıkları, kalp-damar hastalıkları, hormonal sorunlar ödem oluşumuna sebep olabilir… Hurma suyu içerek vücuttan kilolarca ödemi doğal yollardan atabilirsiniz.

HURMANIN FAYDALARI

İçerdiği minareller kansere karşı korur. Kemikleri güçlendirir. Yorgunluğa bağlı halsizliği giderir. Enerji ve güç verir. Organik kükürt içerdiği için alerjik hastalıklar için çok faydalıdır. Mevsimsel alerjiniz varsa mutlaka bol bol hurma veya hurma suyu tüketin.


-------- Sponsorlu --------

Ödeme Karşı Hurma Suyu Faydaları

ÖDEM ATAN HURMA SUYU NASIL YAPILIR?

– Gece yatmadan önce 1 bardak suya, 1 tane hurma koyup sabaha kadar bekletin. Sabah hem bardaktaki bu suyu hem de hurmayı tüketin. Bu su bağırsak hareketlerinin hızlanmasına ve ödemin vücuttan hızla atılmasını sağlayacaktır.

Hurma suyu ödem atıcı özelliği sayesinde hızla kilo vermenizi de destekleyecektir. Hurma suyunun faydaları ile ilgili tecrübeli yorumlarınızı bekliyoruz..

Başkaları da faydalansın diye hurma suyu ile ilgili bu yazıyı mutlaka paylaş.. herkes okusun. Sağlıcakla kalın. Afiyet olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir