Migren Ağrısını En Hızlı Geçiren Doğal Tedavi

Migren ağrısının ilaçla geçmediğini düşünenlerden misiniz? Çok da haksız sayılmazsınız. Sonuçta en etkili yöntemin ilaç olduğunu düşünüyor olabilirsiniz.

Peki size ilaç kullanmadan da oldukça doğal ve etkili bir yol daha olduğunu söylesek?

Biliyorsunuz ki, zaman içerisinde kullanılan ilacın dozu yetersiz gelir ve ilacın dozu giderek arttırılır. Bu da vücudunuza ileriki süreçte zarar verebilir.

Ağrının ne kadar dayanılmaz olabileceğiniz ve hayatı zorlaştırabileceğini biliyoruz. Bu nedenle sizlerle bu yöntemi paylaşıyoruz!

Malzemeler

  • 2 adet limon
  • Himalaya tuzu

Hazırlanışı
Limonların suyunu güzelce sıktıktan sonra içerisine himalaya tuzunu ilave edin. Limonun arda kalan kabuklarını güzelce öğütüp hazırladığınız karışımın içerisine ekleyin. Karışımın son haline bir bardak su ekleyin ve tüketin. 3 dakika içerisinde ağrınızın geçtiğini göreceksiniz.

Böylelikle bağışıklık sisteminiz düzelecek, baş ağrınız geçecek ve vücudunuz mutluluk hormonu salgılamaya devam edebilecek! Bunun yanı sıra, vücudunuzun pH seviyesi dengelenecek.

Eğer tansiyon hastasıysanız bu yöntemi doktorunuza danışmadan kullanmayın!

3 YORUM

  1. Aysel

    Benimde migren nöbetlerim oluyor fakat ayni zamanda tansiyonum sürekli düşük o yüzden limon kullanamam. Bunun yerine başka ne yöntemi önere bilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir