Hindistan Cevizi Suyunun Tiroide Faydaları

Hipotiroidiniz varsa, muhtemelen aşağıdaki belirtileri yaşıyorsunuz

Kilo alma, Baş ağrısı, Uykusuzluk, Saç dökülmesi, Kuru cilt, Soğuğa hassasiyet, soğuk eller ve ayaklar, Neredeyse sürekli yorgunluk, Kas ağrısı, İdrar yolu enfeksiyonu, Kabızlık

Bu problemlerin hepsi tiroid bezinde yeterince tiroid hormonu üretilemediği için gerçekleşir.

Hindistan cevizi suyu tiroidin işlevini düzenler

Hindistan cevizi suyunun ve hatta hindistan cevizi yağının en güzel özelliklerinden biri tiroidin işlevini düzenlemesidir. Doğal enzimleri aktif olmayan tiroidi uyarır ve tiroidiniz aşırı işliyorsa da düzenli işlemesini sağlar. Kilo alımını kontrol ettiği ve bağırsak ile sindirim sistemini düzenlediği için de Hindistan cevizi suyu hipotiroid durumu için birebirdir.


-------- Sponsorlu --------

* Hindistan cevizi suyu hücresel oksitlenme ile savaşır

* Hindistan cevizi suyu vücudu nemli tutar

* Hindistan cevizi suyu saçları, cildi ve tırnakları besler

Hipotiroid tedavisi için hindistan cevizi suyunu nasıl tüketeceksiniz?

Hergün her öğünden sonra iki üç bardak Hindistan cevizi suyu içmeye çalışın. Bunu 20 gün boyunca sürdürün. 10 gün ara verin ve tekrarlayın.

İsterseniz hindistan cevizi yağını da deneyin. Ayrıca faydalıdır. Doğal olarak üretilmiş organik Hindistan cevizi suyu aldığınıza emin olun. Soğuk bir yerde tutun, ve özellikle sabahları olmak üzere günde bir yemek kaşığı tüketin. Hindistan cevizi suyu gibi yağı da metabolizmayı hızlandırır ve tiroid hormonunun üretimini uyarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir