Enfeksiyon ve Parazitlerin Her Türlüsünü Yok Eden Bitkisel Kür

Bu sihirli içecek enfeksiyonlara karşı savaşmanıza ve parazitleri vücudunuzdan atmanıza yardımcı olacak

Bugün görülen birçok hastalığın tarihi ortaçağdaki insanlara dayanıyor. İnsanlar umutsuzca, hayatlarını korumaya çalışmalarının yanı sıra, tüm bu hastalıklara karşı savaşta kendilerine yardımcı olacak doğal tedaviler arıyorlardı. Sonuç olarak, bu yazıda size, tüm parazitleri öldürme kabiliyetine sahip, ilginç bir antibiyotiği size sunacağız.

Bu kür, birçok viral, bakterisel, parazit ve mantar hastalığının tedavisinde ve hatta vebadan da birçok insanın kurtulmasına da yardımcı oldu. Etkisi kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Birçok kronik durum ve rahatsızlığı tedavi de edebilir. Kan dolaşımını temizlediği kadar hızlandırıyor da ve temizleme becerisine sahiptir.

Bu reçete en ölümcül hastalıkları atlatmak için savaşan tonlarca insana yardım etmiştir. Bu reçetenin etkili olabilmesi için sırrı, çok doğal, kaliteli ve taze malzemeler içermesidir.

Enfeksiyon ve Parazitlerin Düşmanı Doğal Kür Nasıl Yapılır?

Bu karışımı hazırlayacakken acı biberlere dokunacağınız için eldiven giyiniz. Güçlü kokusu nedeniyle sinüsleri uyarır.

Malzemeler:

– ¼ su bardağı ince dilimlenmiş sarımsak

– ¼ su bardağı ince dilim soğan

– 2 yemek kaşığı zerdeçal tozu veya 2 zerdeçal kökü

– 700 ml organik elma sirkesi

– 2 taze acı biber¼ çay kaşığı zencefil

– 2 çorba kaşığı rendelenmiş yaban turbu

Kürün Hazırlanışı:
Elma sirkesi haricindeki bütün malzemeleri bir araya getirin ve karışımı bir cam kavanozun içine koyun. Sonra üst kısmına elma sirkesi dökün. Kapağı iyice kapatın kavanozu sallayın. En az iki hafta boyunca kuru ve serin bir yere konmalıdır. Her gün veya günde birkaç kez sallayın.

2 hafta sonra, karışımı bez ile süzün. Zeytinyağı ile karıştırarak yemeklere baharat olarak, veya salata sosu olarak ekleyebilirsiniz. Kuru karışım diğer kaplarda da kullanılabilir.

Hatırlatma:
– Biraz gargara yapmanız ve yutmanız gerekir.- Soğuk algınlığına karşı mücadele etmek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için günde 1 çorba kaşığı kürden  almanız yeterlidir.

– Kürü hiçbir amaç için asla seyreltmeyin.

– Tadına alışabilmek için, küçük bir bardak boyutuna ulaşana kadar günden güne aldığınız dozu arttırın

– Günde en az beş ile altı kez1 çorba kaşığı günde alımı tehlikeli enfeksiyonlara veya hastalıklara karşı tedavi olabilir.

– Hem doğal hem de toksinsiz olduğundan hem çocuklar hem de hamile kadınlar için (küçük dozlarda) güvenlidir.

– Keskin ve acı tadından dolayı içerken dikkat edin

– Kürü içtikten sonra limon veya portakal tüketmeniz önerilir, böylece sonunda yanma hissinden kurtulabilirsiniz.

Elma Sirkesi

– Çok miktarda potasyum içeren olgunlaşmış elmalardan yapılır. Potasyum eksikliği yavaş büyümeye neden olur ve akan buruna, sinüzit, kırılgan dişlere ve çivi ve saç dökülmesine de neden olabilir. Bunu düzenli tüketmek kullanmak aslında bu tip sağlık sorunlarını ortadan kaldırabilir. Vücudunuzdaki toksinlerden kurtulursunuz ve aynı zamanda da parazitler yok olur


-------- Sponsorlu --------

– Kan basıncını normale döndürecek ve kötü kolesterolü azaltacak pektin ile yüklüdür. Elma sirkesi, karıştırdığı gıdanın kalsiyum ekstraksiyonunu uyarır ve sonuçları kemiklerinizi daha güçlü hale getirecektir. Aynı zamanda, hem bakteri hem mantar enfeksiyonlarına karşı savaşabilen malikle yüklenir. Malik asidin ürik asit yataklarını eritme yeteneğinden dolayı eklem ağrısını azaltma kabiliyeti vardır.

– Elma sirkesi, çabucak yağları parçalayabilir, bu nedenle gerçekten kilo vermek isteyenler için vazgeçilmezdir. Cildin taze ve sıkı kalmasını sağlayan serbest köklerle savaşabilme yeteneğine sahip beta-karoten içerir

Baş ağrısı, kabızlık, hafif gıda zehirlenmesi, kronik yorgunluk, boğaz ağrısı, egzama, diyare, yüksek kolesterol, hazımsızlık, obezite, yüksek tansiyon, saç dökülmesi, zayıf kemik ve hatta kemik iltihabı gibi birçok durumu tedavi edebilir.

Acı biber

Biber, mikroorganizmalara karşı savaşabilen antibiyotik özelliklerinden dolayı en iyi  dolaşımı uyaranlardandır.

Zerdeçal

Son derece güçlü ve parazitleri öldürmek, iltihaplanmayı azaltmak, enfeksiyonları temizlemek ve kanser gelişimini engellemek gibi birçok yararları olan popüler bir baharattır. Ayrıca eklem ağrısı tedavisinde de kullanılabilir.

Yaban turbu

Akciğerler ve sinüslerin tedavisi için çok iyidir, çünkü hem dolaşım sistemine uyarıcı etkide bulunur ve grip hem de soğuk algınlıklarının genelde gerçekleştiği yer olan sinüs kanallarını açabilme özelliği vardır.

Sarımsak

Çok güçlü doğal bir antibiyotiktir. Hem mikroorganizmaları hem de bakterileri hedef alır, böylece iyi bakteri seviyelerini yükseltir ve aynı zamanda parazitleri öldürür. Soğan ve sarımsak karışımı da benzedikleri için güçlü bir ikilidir.

Zencefil

Bu baharat, iltihap önleyici etkisi de olmasının yanında güçlü bir dolaşım sistemi uyarıcısıdır. Sağlığınızı korumak ve sağlık sorunlarını çözmek için bu kürü kullanın. Tüm vücut direnci ve sağlığınız için sayısız faydası vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir