Urfalıyam Ezelden Ceylan

Urfalıyam Ezelden Dizisi Oyuncusu Öykü Gürman (Oyuncu Ceylan )

Küçük yaşta Trafik kazasında bütün ailesini kaybeder. Babası namlı bir Müzisyendir. İTÜ Devlet Konservatuvarında ses eğitimini alır. Mezun olduktan sonra bir çok yerde çalışır ama bir türlü dikiş tutturamaz. Cemal’le karşılaştığında hayatı değişir, Cemal o güne kadar tanıdığı hiçbir erkeğe benzemez. Güvenir Cemal’e. Aşık olur. Bozoğlu ailesi hiç sahip olmadığı aile sıcaklığındadır, kalbinin evetleri ile aklının hayırları arasında sıkışıp kalır.


-------- Sponsorlu --------

Öykü Gürman KİMDİR?

Öykü Gürman (d. 4 Ağustos 1982, İstanbul) Akdeniz ve Arap müziğini harmanlayarak müzik yapan ikiz kardeşler. Video paylaşım sitesi YouTube’a yükledikleri videoda seslendirdikleri “Evlerinin Önü Boyalı Direk” şarkısı ile tanınmışlardır. Bu video Mayıs 2008 itibari ile 10 milyon 800 bin kez izlenmiş,[kaynak belirtilmeli] albüm yaptıktan sonra çektikleri klipleri de 6 milyon 850 bin kez izlenmiştir; ancak videoları Ağustos 2008’de kaldırılmıştır.

İlk albümleri olan Kısmet’te toplam 10 şarkı vardır. Berk’in imzasını taşıyan şarkıların yanı sıra türküleri de flamenco ile birlikte harmanlayıp albüme koymuşlardır. Bu çıkışlarının ardından TRT ekranlarında “Boyalı Direk” adlı müzik ve sohbet programının sunuculuğunu üstlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir