Marker Yöntemi İle Göğüs Küçültme Estetiği

Göğüslerinizin büyüklüğünden memnun değil misiniz? Eğer böyle bir duruma sahipseniz bu yazımızda siz Değerli Bilgi Doktoru okurları için yepyeni bir estetik yöntemi olan Marker yöntemi hakkındaki bilgileri paylaştık.

Büyük Göğüs mü Küçük Göğüs mü Tercihiniz Olmalı?

Göğüslerinizin büyüklüğü sizlere rahatsızlık verebilir. Yani aşırı büyüklük durumundan bahsediyorum. Yoksa diğer türlü çoğu bayan arkadaşımız küçük göğüslerden memnun olmadığı için göğüslerini büyütüyor. Siz ise şuan bunun tam ters operasyonuna göz atmaktasınız. Büyük göğüsler kader değildir ve yeni cerrahi teknikler sayesinde meme ileride bir soruna neden olmaksızın küçültüle bilmektedir.

Marker Yöntemi İle Göğüs Küçültme Estetiği

Göğüs küçültme operasyonları hastaları ilerde boyun fıtığı olmaktan, sırt ağrılarından koruduğu gibi büyük meme içinde gelişebilecek her türlü oluşum ihtimalini de azaltır ve erken fark edilmesini sağlar. Buradaki yenilikler artık göğüslerin biraz daha kısa çizgilerle küçültülebildiği, yatay kesinin hemen hemen hiç kullanılmadığı ve meme başı etrafındaki yara izinin doğal meme başı gibi girintili çıkıntılı oluşturulmasıdır.


-------- Sponsorlu --------

Meme küçültme ameliyatının sebep olduğu meme başındaki izler yeni bir teknik sayesinde ortadan kalkıyor. Birçok hasta ameliyat sonrasında meme başı etrafındaki belirgin düz bir izden yakınırken, yeni işaretleme yöntemi ile daha doğal sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır.

Marker Göğüs Estetiği Olumsuz Sonuçlara Yol Açabilir mi?

Değerli okurlarımız bu yöntem in olumsuz bir sonuç doğurabileceği hususunda bilgi almadık. Ancak şimdiye kadar bir olumsuzluk yaşanmadığı şeklinde bilgi verildi. Tek amaç doğal olarak açıklı koyulu ve düzensiz olan areola  çevresinin yine aynı şekilde oluşturulmasıdır. Operasyondan birkaç ay sonra görülen yara izi sadece meme başındadır ve dikey çizgi hemen hemen yok olur. Oysa hastaların bu ameliyatla ilgili şikayeti bir damga gibi konik memenin tepesine yerleştirilmiş meme başının hoş olmayan görünümüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir