Eva Longoria Göz Makyajı Nasıl Yapılır

En Çekici Dumanlı Göz Makyajı

Eva dumanlı göz makyajını en güzel kullanan ve nefes kesici bakışları olan starlardan bir tanesidir.

Eva Longoria, 17 Kasım 2014 yılında Londra’da 5. defa düzenlenen Global Gift Gala yardım organizasyonunun fahri üyesi seçildi. Popüler yıldız galada klasik siyah elbiseyi tercih ederken, etkileyici dumanlı göz makyajıyla da tüm bakışları üstünde toplamayı başardı.

Bir kez bakan, bir kez daha bakar…

Eva dumanlı göz makyajını en başarılı kullanan ve nefes kesici bakışlara sahip yıldızlardan biri. Ünlü yıldız makyaj tercihleriyle güzellik trendlerini belirlerken, bilhassa kırmızı halıda yakaladığı dramatik etkiyle herkesi kendine aşık edebiliyor.

Peki Eva Longoria Makyajı Nasıl Yaparım

1. Basamak:

Longoria gibi ışıldayabilmek için light-reflecting fondöteni T bölgesi ve elmacık kemiklerine uygulayarak düz bir fondöten fırçasıyla dağıtın.

2. Basamak:

Siyah kohleyelinerla üst ve alt kirpik çizgisinde kontur oluşturmanızın ardından temiz bir uygulama fırçasıyla belirginleştir.


-------- Sponsorlu --------

3. Basamak:

Siyah göz farını üst kirpik çizgisinden gözün bitimine kadar uygulayın.

4. Basamak:

Koyu patlıcan moru göz farını sadece kirpik çizgisinin üzerine uygula ve uygulama fırçasıyla hemen üst bölgesinde gri gölge oluştur. Ardından hacimlendirici maskarayı 2 kat sürerek ünlü yıldızınki gibi XXL kirpikler elde edin.

5. Basamak:

Kaş kalemiyle kaşları belirginleştirerek ekstra ilgi çekici bakışlar kazan.

6. Basamak:

Geniş bir allık fırçasıyla gül rengi tonlarında allık uygulayarak doğal pembemsi yanaklar kazan. Makyajını pembe tonlarında lipgloss ile tamamla. Bravo, kırmızı halı için şimdi hazırsın!

Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır video?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir