Doğal Tarif Sayesinde Tıkanmış Damarlar Açılır

Bilindiği gibi damarlar vücudumuzun otoyollarıdır. Bu yüzden herhangi bir tıkanıklık tüm dolaşım sistemimizi etkiler ve bazı problemlere yol açabilir. Özellikle bu tıkanıklık kalbinizde veya kalp çevresinde meydana gelmişse.

Sağlıklı beslenmenin oldukça zorlayıcı olduğunu biliyoruz. Ancak çoğu zaman bizler ne kadar dikkatli olsak dahi fark etmeden tükettiğimiz zararlı maddeler ne yazık ki damarların zamanla tıkanmasına ve kan akışının yavaşlamasına neden olur.

Yeterince su tüketmiyorsanız ve aktif bir yaşantınız yoksa, kanınız da normalinden farklı olarak koyulaşabilir ve bu durum çeşitli problemlere neden olur. Sizlere vereceğimiz bu tarif sayesinde siz de kolaylıkla damarlarınızı temizleyebilir ve sağlıklı yaşamınıza devam edebilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Gerekli Malzemeler

8 diş sarımsak

4-5 cmlik bir parça zencefil

3 litre su

8 limon

Nasıl Hazırlanır?

Limon hariç diğer tüm malzemeleri hafif koyu bir kıvam elde edene kadar karıştırıcı yardımıyla karıştırın. Limonları güzelce dilimleyin. Karışımı bir tencereye alın ve karıştırarak kaynatın. Karışımı şişeleyip yemeklerden iki saat önce tüketin. Düzenli egzersiz programınız ile birleştiğinde, sonuçlara inanamayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir