Bağışıklık Güçlendirici Macun

İstanbul Organik Ürünler Fuarı

İstanbul da Düzenlenen Organik Ürünler fuarında Bağışıklık Kuvvetlendiren Macun tanıtımı yapıldı. Biz de sizler için Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Macun Tarifi hakkında bilgilendirme yaptık.

Kışın kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde bağışıklık sistemimizi güçlendirecek etkili bir macun yapalım. Günde 2 kez tüketerek vücudumuzu hastalıklara karşı kuvvetlendirelim.

Polen, harika besinlerin en üstünüdür, siz 60 yaşın ardından 40 sene daha dinç yaşamak istiyorsanız poleni neredeyse her gün yiyebilirsiniz. “100 Yıl Dinç Yaşamak” isimli kitabın yazarı Fransız Prof. Dr. Robert Tocquet…

İsveçli doktor Eric Ask Upmark ise “İnsanlık burnunun ucunda bulunan bu mükemmel ilacı, şimdiye dek fark etmeden nasıl yaşamış?” diye hayıflanmış.


-------- Sponsorlu --------

Bilim insanları ve doktorların özlü sözlerine konu polen, vücudumuz için çok yararlı olan ana maddeleri içermektedir. Organizmayı zinde tutmak, dengeli beslenmek ve vücudun gereksinimi olan eksikleri tamamlamak, korumak bakımından yaşamsal önem taşıyor..

Tarifi; Malzemeler

1 yemek kaşığı doğal bal

1 tatlı kaşığı polen

1 tatlı kaşığı keçiboynuzu tozu

2 – 3 damla propolis

1/2 çay kaşığı zencefil tozu

Nasıl Hazırlanır

Yapılışı;

Yukarıda belirtilen miktardaki malzemelerin hepsini tahta bir kaşık yardımıyla karıştırarak macun kıvamına getirin. Burada dikkat etmeniz gereken husus var. Demir veya metal kaşık kullanmamaya özen gösterir çünkü etkileşime girerek özünü kaybettirebiliriz. Bu şekilde hazırladığını macunu Sabah ve akşam 1 tatlı kaşığı tüketebilirsiniz.

1 YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir