Evinizdeki Kötü Enerjiyi Sadece 3 Limonla Yok Edebilirsiniz

Negatif enerji; ilişkileri sekteye uğratıp, sağlık ve ruhsal durumu etkileyerek insanı inanılmaz bir bunalıma sürükler. İşte o eski enerjinize kavuşmanın ilacı da yine mutfağınızda yatıyor. Bitkilerin, gıdaların şifası gerçekten inanılmaz… İşte bu şifa kaynaklarından bir tanesi de limon.

Limonun eşsiz aroması negatif enerjiyi dağıtmaya yetecek.

1. Evinizin farklı alanlarına 3 adet yeşil limon yerleştirin. Yerleştirdiğiniz yeşil limonlar kötü enerjiyi toplarken rengini kaybederek siyaha dönüşecektir.


-------- Sponsorlu --------

2. İş yerinde ise çalışma masanıza 1 adet yeşil limon koyun. Hem kokusu sizi ferahlatacak hem de stresten uzak durmanızı sağlayacak. Çantanızda ise yeşil limon kolonyası taşımayı ihmal etmeyin.

3. Kötü enerjiyi bastırmak için koku niyetine odalarınıza limon suyu sıkın. Bir spreyin içerisinde yeşil limonla suyu karıştırın. Vereceği koku inanılmaz! Limonun öz kokusu zihninizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlayacak…

4. Uyumadan önce limonu 4’e bölün ve içini kaya tuzu ile doldurun. Bu sayede Solunum yollarınızı açacak, rahat nefes almanızı sağlayacak ve kokusu etkisiyle derin uykuya dalmanızı sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir