Yüzünden Kurt – Tenya Çıkan Adam

Yüzden kurt çıkması ile ilgili yüzünden kurt çıkan adamın videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bugün dikkatimi çeken ancak bir o kadar da olumsuz şekilde etkilendiğim bir video görüntüsüne rastladım. İlginç olması sebebiyle okurlarımla bu video görüntüsünü paylaşmak istedim. Ancak en baştan belirtmeliyim ki, olumsuz şekilde etkileneceğini düşünen okurlarım lütfen videonun play tuşuna basmayı düşünmeyiniz.

Okul derslerinden kancalı kurtları, asalakları ve tenyaları hatırlarız ancak bu melun yaratıkların genellikle gözden uzak bölgelerde yani bağırsaklarımızda veya mide çeperinde bulunduklarını düşünüyorduk. Ben şahsen bu yaratıkların mide ve bağırsak haricinde yani görünen yerlerimizde ortaya çıkacaklarını hiç düşünmezdim.

Hekimlerin adamın yüzüne dokunurken arkadan gelen insan sesleri de beni iyice şaşırttı. Sanki video görüntüsündekiler her gün insanların derisinden kurt ayıklıyormuş tarzında….

Neyse lafı uzatmadan kendine güvenenler ile birlikte videomuzu izleyelim…

NOT: Ben hepsini izleyemedim…

Yüzden Deride Kurt, solucan tenya asalak çıkması


İZLEDİĞİNİZ VİDEO GÖRÜNTÜSÜ ile ilgili görüş ve önerilerinizi siz de değerli Bilgi Doktoru okurlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…