Öğrek Otu Cinsel Güç Sağlıyor


-------- Sponsorlu --------

Ögrek otu ile Kısırlık Tedavisi ve iktidarsızlıklara çare…

Ülkemizin her bir köşesinde yetişen yabani otlar resmen şifa saçıyor. Uzmanalar kısırlık için öğrek otunun ilaç gibi etki gösterdiğini, babalık yolunu doğal yollarla açtığını dile getiriyor…

Doğal yaşamın şifalı dünyası her soruna çözüm oluyor. Uzmanlar yabani otların bile hastalıklara kalkan olduğunu kimisinin kronik hastalıklara kiminin ise hastalıklara sebep olan etkenleri ortadan kaldırdığını vurguluyor.

Afrodizyak Etkili Öğrek Otunun Faydası

Bu şifalı bitkilerin arasında öğrek otunun ise kısırlığa karşı iyi çok geldiğinin altını çizen uzmanlar, bu bitkinin anne-babalık yolunu açtığını hatırlatıyor. Kadınlarda afrodizyak etki de yaratan bu bitkinin sperm ve yumurtalık sayılarını artırdığını dile getiren uzmanlar, kan basıncı üzerinde olumlu etkileri olduğunu da söyledi. Sağlık saçan başka yabani otlar ve sağlığa yararlarını ise şu şekilde sıralıyor…

Kalsiyum Kaynağı Yer Fesleğeni:

Kalsiyum açısından zengin olan bu bitki saha kenarlarında ve yollarda yetişir. Süt ve süt ürünler gibi kemik gelişimini desteklerken, bu güzel kokulu bitki metabolizmayı da hızlandırıyor, yağ yakımını artırıyor. Fakat zehirli olmasından dolayı doktor denetiminde tüketilmelidir.


-------- Sponsorlu --------

Kanı Temizleyen Isırgan Otu:

Vücudu yabancı maddelerden arındırmaya yardım eden ısırgan otu bunun yanı sıra kanı da temizliyor. Yol kenarlarında ve bahçelerde bulabileceğiniz ısırgan otu maruldan daha çok C vitamini içeriyor. Ayrıca saç uzamasına da destek veriyor.

İştah Bastıran Yer Sarmaşığı:

Keskin kokulu bu şifalı ot, iştah bastırıcı maddeleri içerir. Metabolizmayı uyarır. Ağız içi yaralarını da iyileştirir.

Soğuk Algınlıklarına ve yüksek ateşe karşı Civanperçemi:

Güneşli yol kenarlarında, çayırlar ve ormanlarda yetişen bu doğal bitki her derde deva özelliktedir. Soğuk algınlığı ve beraberinde görünen yüksek ateşe karşı oldukça etkilidir. Sakinleştirici etki gösterir. Uykusuzluğa karşı çare oluyor.

Abdestbozan Otu:

A ve C vitamini bakımından zengin olan bu bitkinin iltihap giderici özelliği bulunur. Nemli ve gölge yerlerde yetişen Abdestbozan otu baş ağrılarını gidermede çok etkilidir. Diğer yandan burun kanamalarını da durdurur.

Sinir otu:

Doğal antibiyotik olan ‘aucubin’i içerisinde barındıran bu bitki birçok yaranın çabuk iyileşmesine yardım eder. Mide ve solunum yollarında bulunan hassas mukoza zarını korur.


-------- Sponsorlu --------

1 YORUM

  1. hakkı surmeli

    Slm hocam Öğrek Otu nun faydalarını yazmışsınız ama nasıl kullanacagımızı yazmamışsınız,Bu Öğrek otunu nasıl kullanacagız yazarsanız çok iyi olur