Çakşır Otunun Cinselliğe Etkisi


-------- Sponsorlu --------

Çakşır Kökü, ülkemizin pek çok bölgesinde yetişen 2 metre uzunluğuna kadar uzayan çakşır bitkisinden elde edilir ve cinsellik başta olmak üzere çok sayıda faydası bulunur.

Toplumda Afrodizyak özelliği ile yıllardır benimsenmiş çakşır otu, bu amaçla toplanan kökleri belirli uygulamalarda geçirilerek hazırlanır. Ham şekliyle son derece acı olan kökler, bu işlemlerin ardından kullanılabilecek kıvama geliyor.

Toz biçimine getirilen köklerin toplumda en çok kullanım biçimi bal ile karıştırılarak hazırlanan macundur. Afrodizyak etkisi bilimsel anlamda ispatlanmış olan çakşır günümüzde pek çok cinsel istek arttırıcı ürünlerin içerisine koyulmaktadır. Düzenli olarak kullanılırsa erkek spermlerindeki hareketliliği ciddi manada arttırdığı açıklanan Çakşır, bunun haricinde adale güçlendirici ve ağrıları giderici etkisiyle de kullanım alanlar mevcuttur.

Bitki ekstrelerinden elde edilen Çakşır kapsülü yararları bilhassa afrodizyak olarak tüketilmektedir. Bilinen çok sayıda afrodizyak bitkinin tersine çakşırın yan etkileri yok denecek derecede azdır. Afrodizyak etkilerinin dışında toplumda kısırlık tedavisi için de yaygın bir biçimde kullanılır.


-------- Sponsorlu --------

Güç verici özelliğinden yorgunluk gidermede yararlanılır. Kapsül formunda kullanımından yarar sağlamak için düzenli ve devamlı kullanmak gereklidir. Belirli bir süre kullanımın ardından yararlı etkilerini görmek mümkün olabiliyor.

Çakşır Kapsülü Kullanımı

Kapsül formu bu bitkinin özlerinden hazırlandığı için çok etkilidir. Bu sebeple herhangi bir sağlık probleminizin olmadığından emin olmalısınız. Her bitki desteği kullanılmadan hekime danışılmasında yarar vardır. Bir takım sebeplerden ötürü vücudunuzun alerjik tepkiler vermesi olası olduğundan temkinli olunması önerilir.

Ayrıca bu tür bitki özlü kapsülleri güvenilir marketlerden veya eczanelerden almanız öneriyoruz. Popüler afrodizyak olduğundan taklit ürünler ile karşılaşma ihtimaliniz fazladır. Amatör ellerde hazırlanan bitkisel kapsüller, lisansa sahip olmayan merdiven altı ürünler kullanmanız sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Her besin takviyesinde olduğu gibi kullanmadan önce eğer bir rahatsızlığınız varsa önce hekiminizin size tavsiye ettiği tedaviyi uygulamanız önerilir. Hekim tedavisine takviye olarak bitki kapsüllerini kullanmaya karar verirseniz bunu hekim gözetiminde yapmanız sağlığınız için gereklidir.


-------- Sponsorlu --------