incelirken-sikilasmak

Plazmalipo Yöntemiyle İncelirken Sıkılaşmak Mümkün mü?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Sevgili Bilgi Doktoru okurları bu yazımızda daha çok bayanların merak ettiği Plazmalipo Yöntemi ile ilgili merak ettiklerinizi cevapladık.

Plazmalipo Ne Demek?

Plazmalipo vücudunuzda birikmiş yağların ve gevşemiş bölgenin bulunduğu alana, 360 derecelik plazma ışığı topuyla müdahale ediyor. Liposuction uygulamalarından farkını da bu ateş topudur. Liposuction uygulamalarında düz bir çizgi üzerinde çalışılırken Plazma Lipo 360 derecelik bir etkiye sahi oluyor. Bu yüzden daha kısa sürede, çok daha az noktadan giriş yapılarak daha detaylı çalışmaya imkan sağlıyor.

Bölgesel yağ birikimlerinin Plazma enerjisi kullanılarak etkili biçimde kolayca eritilmesi ni sağlayan Japon bilim insanlarınca geliştirilmiş bir teknolojidir. Kısaca liposuction’a alteratif asist sistemlerde kullanılan lazer ışınıdır. Bu ışın  yağlı doku içinde doğrusal bir şekilde ilerleyerek sadece önüne gelen yağ hücrelerini eriterek etki eder. Yeni teknoloji ile yani plazmalipo bu doğrusal olarak (tek yönde) etki gösteren lazer ışınını, 360 derece, yani her yönde ilerleyen, dolayısıyla çok daha fazla yağ dokusunu çok kısa sürede eritebilen plazma ışınına dönüştürür.

 

Yağ Eritmede Plazmalipo nasıl uygulanır?

Plazmalipo sahip olduğu teknoloji sayesinde şimdiye kadar yapamadığımız, içeriden dışarıya doğru cildi kuvvetli bir şekilde uyarma işlemini gerçekleştirmemizi sağlamakta. Yüzeysel plazmalipo uygulaması sonrasında özellikle, kollar, gıdı ya da çene gibi cerrahi çözümlerin zor olduğu bölgelerde ileri derecede sıkılaşma ve gerilme meydana gelmekte. Bu sayede sadece bölgesel incelmede değil, aynı zamanda ameliyatsız cilt germe uygulamalarında da hızlı, güvenli ve etkili sonuçlara ulaşabilmek artık plazmalipo ile mümkün olacak.

 

Plazmalipo Vücudumuzun Neresine Uygulanır ?

Plazmalipo özellikle göbek bölgesi, bel çevresi, sırt, basenler, diz içi, ayak bileği, kollar ve gıdı en çok talep edilen ve en iyi sonuçları aldığımız bölgeler. Ayrıca özellikle erkeklerde görülebilen jinekomasti (göğüs büyümesi ) vakalarında sonuçlar son derece yüz güldürücü.


-------- Sponsorlu İçerikler --------

 

Plazmalipo Bize Ne Sağlar?

Uygulamaların son derece güvenli olması Plazmaliponun en önemli avantajıdır.. Daha önce karşılaşılan yanık, kanama, dalgalı cilt görünümü gibi problemler gerekli önlemler alınarak ve gelişmiş teknoloji kullanılarak çözümlenmiş durumda. İkinci önemli özellik, Plazma enerjisinin etkinliği sayesinde çok kısa seans sürelerine sahip olmamız. Bu özellik hem istenilen sonuçlara daha kolay ulaşılmasını mümkün kılıyor hemde uygulama sonrası iyileşme dönemi gibi bir ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Uygulama sonrası hastalarımız normal yaşamlarına devam edebildikleri için çok mutlu oluyorlar. Tabii bütün bu olumlu özelliklerin sonucunda hastalar açısından, daha düşük maliyet oldukça önemli bir avantaj sağlamakta.

Plazmalipo kimler için uygundur?

PlazmaLipo güvenli ve etkili bir teknoloji. Ancak diğer birçok uygulama ve tedavide olduğu gibi ileri derecede kalp, akciğer hastalığı olanlarda, ileri derecede karaciğer ve böbrek fonksiyon bozukluklarında ve ayrıca hamile hanımlarda kullanılmasını önermemekteyiz. PlazmaLipo,  vücudunda her türlü diyet, spor vb. çabalara rağmen ortadan kaldırılamayan aşırı yağlanma ve yağ birikimleri ile yüz, kol ya da vücuttaki cilt gevşemelerinde ve sarkmaları olan, metabolizması  düzgün çalışan 18 yaş üzeri kadın erkek  başarıyla kullanılan etkili ve güvenli bir teknoloji.

Değerli Bilgi Doktoru okurları konuyla ilgili bilgi ve tecrübelerinizi üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Büyük Göğüslü Olmanın Dezavantajları başlıklı makalemizde Büyük göğüslerden kurtulmak için, Büyük Göğüslere Sahip Olmak ve Büyük Göğüslü Olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

--------Sponsorlu İçerikler--------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir