Lazer Epilasyon Yorumlari

Lazer Epilasyon Yorumları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Yaza mevsimine tüylerinizden kurtularak girebilirsiniz

Vücudun bilhassa güneşe maruz kalan kol, bacak, boyun ve omuz gibi yerlerinde, bronzlaşmış cilde uygulanan lazer epilasyondan yeterli verim alamıyoruz. Büyüyen kıl kökleri sürekli gözlerden kaçıyor.

Estetik Direktörü Işıl Karaman’ın Lazer Epilasyon Yorumları ve Önerileri

Vücudumuz kat kat kışlık elbiseler altındayken ilk aklımıza gelen, vücut kıllarımızdan kurtulmak olmayabilir. Ancak uzmanlar pek böyle düşünmüyor. “Lazer Epilasyon” işleminin hemen planlarımız arasına dahil edilmesini öneriyorlar. Çünkü kış mevsiminin bu işlem için en uygun zaman olduğunun altını çiziyorlar.

Lazer epilasyonun, bronzlaşan tenimize uygulanmasının zor olduğunu yorumlayan Newest Plastik Cerrahi Merkezi, Medikal Estetik Direktörü Işıl karaman; “Bedenin bilhassa güneşe maruz kalan bacak, kol, omuz ve boyun gibi yerlerinde, bronzlaşmış cilde uygulanan lazer epilasyondan yeterli verim alınamaz. Büyüyen kıl kökleri gözlerden hep kaçar.” diyerek yorum yaptı.


-------- Sponsorlu İçerikler --------

Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılmalıdır

Cilde, kılların yapısına ve kişilere göre değişmekle beraber, lazer epilasyonun tamamlanması için genellikle birden çok seans gerektiğinin altını Karaman, sözlerine şu şekilde devam etti: “Lazer epilasyon tekniği, kılların büyüme aşamalarında etkili oluyor ve bilindiği şekilde, vücuttaki kıllar farklı büyüme aşamalarındadırlar. Bu sebeğle doğru vakti yakalayabilmek için birden fazla seansa gerek duyuluyor. Bu da, yaz sezonu gelmeden tamamlanması gereken bir tedavi süreci manasına gelmektedir. Dolayısıyla içinde bulunduğumuız tam bu vakitler tedavinin başlaması, yaz başına tedavinin sonlandırılabilmesini sağlayacaktır.”

İşleme ve cilt yapısına uygun özelikte, hijyen şartları sağlanarak yapılan uygulamalarda mükemmel sonuçlar elde edilmektedir. Lazer epilasyon uzun senelerdir uygulanan bir epilasyon yöntemidir.

Alexandrite Yöntemi

Tüm dünyada güvenirliliği konusunda kuşku kalmamıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte sonuçlardaki başarısı da artmıştır. Ancak tüm bunlar bir sağlık kuruluşunda yapılan uygulamalar için geçerlidir. Bilhassa ‘Alexandrite’ lazer epilasyon tedavisinde en etkili tekniktir.

Havalar ısındığında, deniz ve mayo sezonunda akla gelen vücut kılları ve epilasyonun her hangi bir yararı yok gibi görünüyor. O zaman “Lazer Epilasyon”un tam vakti!

Bir önceki yazımız olan Yağ Yakan Bitki Çayları başlıklı makalemizde Bitki, bitkisel ve çayı hakkında bilgiler verilmektedir.

--------Sponsorlu İçerikler--------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir