Karaciğer Hastalığı Hepatit C’ye Deve Dikeni Tohumu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Kişi Oy Verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,33. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Hepatit C Hastalığı ile ilgili yeni bulunan tedavi yöntemi ile ilgili bilmeniz gerekenleri Bilgi Doktoru sitenizde sizler için paylaştık.

Deve Dikeni Tohumunun Faydaları

En sık görülen karaciğer hastalıklarından bir tanesi olan Hepatit C ’den deve dikeni tohumu kullanarak kurtulmanın mümkün olduğu ifade edildi.

Ülkemizde her 100 bireyden birinin hepatit C hastalığıyla mücadele ettiğini vurgulayan Doktor Ömer Coşkun, “Hepatit C karaciğere zarar veren bir virüsün enfeksiyonudur. Bu hastalığın belirtilerinde enfeksiyon oluşur, karaciğerde yaralar meydana gelir ve uzun senelerin ardından karaciğer sirozu görülebilir.

Hepatit C Çaresi Var mı?

Zamanımızın modern tıp dalında kalıcı olarak pek çaresi bulunmayan Hepatit C hastalığını, alternatif tıp vasıtası ile bu hastalıktan kurtulabilirsiniz.

Dünyada anılan ismiyle Milk Thistle olan Türkçe ismiyle deve dikeni tohumu karaciğere çok faydalıdır. Deve dikeni tohumunu uzmanlar tüm karaciğer rahatsızlığı bulunanlara öneriyorum” şeklinde konuştu.


-------- Sponsorlu İçerikler --------

Doktor Ömer Coşkun, yapılan araştırmalarda karaciğere çok fazla yararı bulunduğu tespit edilen bu tohumun ülkemizin tüm yerlerinden elde edilebileceğini hatırlatarak, “Ancak bütün bitkilerin kullanım biçimi ve dozu genellikle aynı olmaz.

Günde 2 kez bir tatlı kaşığı kıvamında çorbalarınıza ekleyebilir yada direk kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan silymarin isimli faktör madde vasıtası ile karaciğerinize ciddi yarar sağlayacaktır.

Bu şekilde karaciğer 1 ayın ardından rahatlamaya başlar ve seviye normale gelmektedir. Ancak ara vermeksizin 6 ay kullanılırsa hem karaciğerde hem de karaciğerin vermiş olduğu etkilerden kurtulacaksınız” şeklinde konuştu.

Hepatit C Hastalığının tedavi yöntemleri ile ilgili görüş ve önerilerinizi siz de değerli Bilgi Doktoru okurlarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile alakalı sorularınız varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle…

Bir önceki yazımız olan 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü başlıklı makalemizde 2014, 3 Aralık ve açıklaması hakkında bilgiler verilmektedir.

--------Sponsorlu İçerikler--------

1 YORUM

  1. Gundem

    Ablam karaciğer kisti ameliyati olali 11 gun oldu karacigerin cok iyi gelismedigini soyluyor doktorlar nakil gerekebilir diyolar ama ablam cok kilo verdi ve bi ameliyati daha kaldiramayabilir.lutfen yardimci olan devedikeni yagini simdi kullanabilirmiyiz karacigerin buyumesine yardimci olurmu?herhangi bi zarari olurmu?cvp hemen verirmisiniz Allah rizasi icin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir