Çarpık Bacak Estetiği

İmplant Yöntemi İle Çarpık Bacak Estetiği Nasıl Yapılır?

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Çarpık bacaklarınız mı var? Ya da incecik kemik gibi bacaklara mı sahipsiniz? Bu durumdan memnun değilseniz şimdi Bilgi Doktoru okurlarımız için yazdığımız bu makaleyi dikkatlice okuyun.

 

Aramızda bir çok insan var çarpık çarpık yürüyen. Buna ben de dahilim… Ben şahsen bu durumu çok sorun etmiyorum ancak dikkat çektiğinden de şüphem yok açıkçası. Aslında bu da çok sorun edilmemesi gereken bir konu çünkü vücut yağları bu bölgelerde yararlı olabilir. Yerleşimi eşitsiz yağlar, bacak yanlarından alınarak kalçalara verilebilir.

Aynı anlamda üst bacak ve karın yağları alt kısımlarda bacağın kalınlaştırılması için kullanılabilir. Yağın zaman içinde bir kısmı eriyebileceği için hareketli bölgelerde birkaç yıl içinde bu işlemi tekrar etmek gerekebilir. Ama sonuçta alınan doku da otojen bir doku olduğu için tekrarında bir sakınca yoktur.

Mucizevi özellikleri barındıran yağ dokusunun yetmediği durumlarda teknoloji hastaların imdadına yetişiyor.


-------- Sponsorlu İçerikler --------

Çarpık ve İnce Bacaklar İmplant İle Düzeltilebilir

Bu implantlar genel olarak vücuda zararsız silikondan yapılan güvenli oluşumlardır ve kurallara göre uygulandığında sorun yaratmazlar. Gereğinde değiştirilebilir veya tümüyle çıkarılabilir. Yağ dokusu gibi canlı olmadıklarında hacim ve şekil değiştirmeleri pek görülmez. Yani burada ameliyatın tekrarlanması söz konusu değildir ve hacim aynı şekilde kalır.

Bu işlemler her mevsimde yapılabilir ancak ameliyat sonrasını serin ortamlarda geçirmek önemlidir. İlk şişlikler 15-20 günde indiğinde bacaklardaki yeni görüntü tüm güzelliği ile ortaya çıkar.

 

Sağlıcakla Kalın Sevgili Bilgi Doktoru okurlarım.  Çarpık ve İnce Bacaklar için İmplant tedavisi yaptıran veya yaptırmayı düşenen okurlarımın bu tecrübelerini bizlerle paylaşmasını isteriz.

Bir önceki yazımız olan Makyajın Cildimize Etkileri Nelerdir başlıklı makalemizde Bitkisel Makyaj Malzemeleri Zararlı mı, Makyaj Cildi Nasıl Etkiler ve Makyaj Sonrası Cilt hakkında bilgiler verilmektedir.

--------Sponsorlu İçerikler--------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir